Jedź z nami! :)

Winterevent
2020-06-22

WINTEREVENT to organizator najlepszych wyjazdów zimowych w Polsce. Alpy nie mają przed tym biurem podróży żadnych tajemnic, bo zajmują się organizacją wyjazdów do Francji już od kilku lat.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, potrafią spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Każdy zapalony narciarz i snowboardzista kochający szusowanie i ekstremalne przygody w śniegu powinen skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty, jaką proponuje www.winterevent.pl

Organizowane przez nas wakacje w zimowym otoczeniu są niezwykle dopracowane i przemyślane. Każdy z uczestników ma zapewniony transport wygodnym autokarem oraz zakwaterowanie w apartamentach wieloosobowych, składających się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i prywatnej łazienki lub zakwaterowanie w pokojach hotelowych o podwyższonym standardzie z dostępem do odnowy biologicznej. Oprócz tego w cenie jest skipass, który umożliwia korzystanie z najlepszych wyciągów narciarskich we Francji, a także korzystanie z najlepiej wyposażonych Snow parków.

Dodatkowo uczestnicy wyjazdu są ubezpieczani w razie wypadku na stoku, co daję pewność, że mają stu procentową opiekę. Na miejscu są również rezydenci, którzy służą radą i pomocą, a w trakcie jazdy autokarem nad uczestnikami czuwa pilot autokaru.

Doskonała organizacja, opieka i pomoc pracowników oraz zapewnione ubezpieczenie sprawią, że wyjazd będzie nie tylko świetną zabawą. Uczestnicy będą mogli mieć również pewność, że są w stu procentach bezpieczni i zawsze mają się do kogo zwrócić się po pomoc. Gwarantujemy całą masę ciekawych atrakcji i rozrywek na stoku narciarskim!

Przydatne linki:

www.winterevent.pl – PEŁNA OFERTA WYJAZDÓW ZIMOWYCH

www.rossignol-academy.pl SZKOŁA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWA

www.rossignol-outlet.pl – SKLEP ZE SPRZĘTEM NARCIARSKIM

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729