Ceny Skipass

Ceny Skipass Les 3 Vallees

Les 3 Vallees oferuje bardzo duży wybór karnetów, które spełnią potrzeby narciarzy, snowboardzistów oraz fanów sportów ekstremalnych na stoku.
W każdej z Trzech Dolin można zaopatrzyć się w karnety z dostępem do wybranej części doliny Alp Sabaudzkich lub wybrać karnet na cały obszar narciarski obejmujący prawie 10 000 hektarów.

Polscy turyści mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych ofert promocyjnych w tym regionie i pojechać do w specjalnych cenach obejmujących przejazd, skipass i zakwaterowanie już od 1599 zł.  Najlepsze i najbardziej atrakcyjne wyjazdy w Alpy Francuskie proponuje www.WinterEvent.pl Karnety narciarskie są ważne w każdym obszarze narciarskim Les 3 Vallees, czyli w dolinach Saint Bon, Allues i Belleville, gdzie suma tras wynosi 600 kilometrów, z każdym rodzajem wyciągów narciarskich, bezpośrednio ze sobą połączonych.

W cenę karnetu wchodzi również korzystanie ze wszystkich SnowParków, Family Parków, tras do narciarstwa biegowego oraz pieszych wędrówek po szlakach górskich. Sezon zimowy w regionie Les 3 Vallees trwa od początku grudnia do połowy kwietnia, a w regionie Val Thorens, gdzie znajdują się 2 lodowce sezon otwarty jest już od połowy listopada, aż do początku maja.
 
Les 3 Valles oferuje następujące rodzaje skipassów:
 
4-godzinne
 jednodniowe
 dwudniowe
 trzydniowe
 pięciodniowe
 siedmiodniowe

 

 

Rozróżniamy:

 Karnety męskie i damskie dla dorosłych w wieku 13-65 lata w cenach przedstawionych w tabelach
 Karnety Junior męskie i damskie w wieku 5-13 lat w cenach przedstawionych w tabelach
 Karnety Dziecięce dla dziewczynek i chłopców w wieku 0-5 lat są darmowe
 Karnety seniorskie dla osób starszych w wieku 65-75 lat w cenach przedstawionych w tabeli

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729