Eventy


EVENTY

Vallees Enduro 

Impreza narciarska organizowana na koniec sezonu to istne szaleństwa w Les 3 Vallees ! 

Niezapomniany dzień na nartach, snowboardzie, który odbywa się w Meribel, Courchevel i Val Thorens, gdzie zawodnicy ścigają się na różnych trasach w każdym z ośrodków. Event Vallees Enduro to legendarne wydarzenie, przyciągające do Francji fanów narciarstwa i snowboardu. 

Big Air BagFreerideGiant slalom, MogulsSkicrossTriplette des Belleville
Boardercross, Family SchussAdri’NalineSpeed Skiing – dołącz do
3-osobowej drużyny, aby wziąć udział w wielu opcjach wyścigów przygotowanych przez organizatorów i delektować się gigantycznym lunchem w formie bufetu 
Savoyard serwowanym na koniec imprezy. 

3 Vallees Enduro to więcej niż zawody, to dzień pełen zabawy. Wszystkie wyścigi są otwarte dla wszystkich kategorii, od początkujących po ekspertów, od dzieci po seniorów – z nagrodami dla każdego! 

Ski & Boarderweek 

Impreza Ski & Boarderweek to największe wydarzenie narciarsko – snowboardowe odbywające się w Val Thorens.  W trakcie tej tygodniowej imprezy czekają na Ciebie liczne atrakcje sportowe oraz imprezy połączone z występami na żywo, a wszystko to na najwyższej stacji narciarskiej w Europie! 

Pakiety podróżne obejmujące 7 noclegów, 6-dniowy karnet narciarski oraz bilet na imprezę Ski & Boarderweek zaczyna się od 299,90 € 

 

High Test Decathlon

W Val Thorens co roku odbywają się testy Decathlon, na których Przetestujesz najnowsze narty, zestaw do skitouringu oraz deski snowboardowe freestyle i freeride. Oprócz testów sprzętu dzięki współpracy nawiązanej ze szkółką narciarską, będziesz mógł skorzystać z lekcji i porad technicznych z których dowiesz się jak najlepiej wykorzystać nowe narty i deski snowboardowe.  

W trakcie weekendu na uczestników czekać będzie trasa mini slalomu, teren ski-tourowy, mini snowpark i różne koncerty, które stworzą niepowtarzalną atmosferę narciarskiego święta!  

ATRAKCJE

Paragliding

Les 3 Vallees oferuje fascynującą atrakcję, jaką bez wątpienia jest Paragliding.

Odważ się I spróbuj paralotniarstwa w tym pięknym francuskim regionie! 
Zachwycisz się podziwiając ośnieżone szczyty, unosząc się wysoko nad ziemią
 po spokojnym niebie.   Podczas lotu jesteś pod czujną opieką instruktora. Lot można dostosować do własnych życzeń i warunków pogodowych.

Z góry wszystko jest piękne, a Mount Blanc wydaje się być tak blisko, że prawie można dotknąć gór i poczuć chmury.

Paralotniarstwo: otwarte dla wszystkich! 

Minimum 5 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców) 
Maksymalna dopuszczalna waga to 90 kg 
Loty zależą od warunków pogodowych! 

Zip linie 

Les 3 Vallees znajdziesz niepowtarzalny zjazd na stalowej linie. Od Orelle do Val Thorens masz szansę na poczuć się jak orzeł szybujący w przestworzach, pędząc z prędkością ponad 100 km/h.  

Lot trwa 1 minutę i 45 sekund, podczas którego pokonacie 1300 metrów obserwując przy tym zapierające dech w piersiach widoki, a wszystko to na wysokości 3230 metrów czyli najwyższej w Europie tyrolce. 

Prędkość: od 65 do 105 km / h 

Wiek: od 8 do 88 lat 

Waga: minimum 40 kg / maksimum 120 kg 

Przejazd kosztuje 55 € 

Tor saneczkowy Cosmojet ! 

Ten słynny tor saneczkowy został też całkowicie wyposażony w motywy kosmiczne. Saneczkarze mają możliwość skorzystania ze świetnej zabawy, czyli do wyruszenia w poszukiwaniu nowej planety w trakcie 6-kilometrowej trasy, która jest pełna zabawnych niespodzianek i wzbogacona o miejsca edukacyjne dla dzieci. 

 
16,50 € za zjazd / 24,50 € nocna sesja 
Dla dzieci od 5 do 9 lat, z osobą dorosłą bezpłatnie 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729