Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport

Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Les 3 Vallees

Dojazd do Les 3 Vallees jest możliwy na wiele sposobów. Dojazd z Warszawy i głównych miast w Polsce wynosi ok. 17 godzin.Jedną z najlepszych form dojazdu do Les 3 Vallees jest skorzystanie z biura turystycznego Winterevent. Firma w wybranych  terminach organizuje wyjazdy we francuskie alpy wygodnymi autokarami. Poniżej przedstawiamy także inne formy transportu do regionu narciarskiego Les 3 Vallees.

Autokar do Les 3 Vallees z Polski   

Firma Winterevent regularnie organizuje wyjazdy z Polskich Miast do Les 3 Vallees oraz innych francuskich regionów. Wyjazdy do regionu 3 dolin odbywają się z głównych polskich miast. Komfortowe Autokary umilą twoją długą podróż i w świetnych warunkach będziecie mogli obserwować przepiękne widoki, czekające podczas podróży.

Samolot do Les 3 Vallees

Najwygodniejszą formą transportu z pewnością będzie samolot. Lot z Warszawy na lotnisko Aéroport Chambéry trwa jedynie 2 godziny i 10 minut. Po wylądowaniu do Les 3 Vallees możemy dostać się na różne sposoby, kursuje tam zarówno autobus jak i pociąg.

W okręgu regionu Les 3 Valles znajdują się 4 lotniska w tym najbliżej położone Aéroport Chambéry z którego do regionu 3 dolin dzieli nas około 80 km.

 

Mapka regionu z uwzględnieniem lotnisk:

Pociągi Les 3 Vallees

Bezpośrednio z lotniska Chambéry-Savoie możemy dostać się do Les 3 Vallees pociągiem. Dojazd zajmuje około 3 godzin, przy 2 przesiadkach. Linia kolejowazapewnia nam komfortowy dojazd do wielu miejscowości.

Z każdego lotniska kursują pociągi.

Mapka stacji narciarskich z uwzględnieniem połączeń pociągowych:

Samochodem do Les 3 Vallees

Dojazd Autem z Polski do Les 3 Vallees zajmuje ok 18 godzin. Przedstawiamy najlepszą trasę dojazdu do miejscowości Les 3 Vallees na własną rękę z rodziną.

 

Mapka regionów w Les 3 Vallees:

 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729